25.05.2017 | Wiadomości

Kto weźmie udział w XIII edycji Programu Liderzy PAFW?

Po długim procesie rekrutacji wybraliśmy uczestników i uczestniczki Programu Liderzy PAFW.

Wybór nie był łatwy, dostalismy 256 bardzo dobrych i ciekawych zgłoszeń od kandydatów do Programu i 78 zgłoszeń na tutorów w Programie, spotkaliśmy się ze 115 kandydatami i kandydatkami, rozmawialiśmy z 20 kandydatami i kandydatkami na tutorów.

Rada Programu ostatecznie zdecydowała o przyjęciu 42 uczestników i uczestniczek Programu oraz 12 tutorów i tutorek oraz utworzenia list rezerwowwych.

Zapraszamy do zapoznania się z listami wybranych:

  imię nazwisko miejscowość województwo
1 Rafał Adamczyk Sławków Śląskie
2 Paweł Andrzejuk Opole Opolskie
3 Jacek Arasim Żory Śląskie
4 Piotr Babicki Starachowice Świętokrzyskie
5 Sebastian Baca Jakubowice Opolskie
6 Barbara Baran Warszawa Mazowieckie
7 Mariusz Brelski Łopuszno Świętokrzyskie
8 Ilona  Chybała Radomsko Łódzkie
9 Ewa Czeplina-Kozicka Kaliska Pomorskie
10 Gabriela Danelska Junoszyno Pomorskie
11 Ewa Dańska Augustów Podlaskie
12 Paweł Germański Ustrzyki Dolne Podkarpackie
13 Gagik Grigoryan Warszawa Mazowieckie
14 Krzysztof Gumieniak Świdnik Lubelskie
15 Igor Horków Przemyśl Podkarpackie
16 Monika Januszewska Bysław Kujawsko-Pomorskie
17 Monika Jastrzębska-Opitz Nowy Dwór Gdański Pomorskie
18 Jolanta Kaczmarczyk Kraków Małopolskie
19 Anna Korycka-Kozioł Złocieniec Zachodniopomorskie
20 Ryszard Król Rzeszów Podkarpackie
21 Marcin Kruhlej Białystok Podlaskie
22 Julia Kryszewska Zakopane Małopolskie
23 Katarzyna Krzywicka Jabłonna Druga Lubelskie
24 Agata Krzyżek Zabierzów Małopolskie
25 Sławomir Księżniak Lublin Lubelskie
26 Renata Kulig Koło Wielkopolskie
27 Kinga Kulik Lublin Lubelskie
28 Aneta Możdżanowska Wieruszów Łódzkie
29 Marian Nadziejko Braniewo Warmińsko-Mazurskie
30 Iwona Nowak Tychy Śląskie
31 Iwona Orłowska Krypno Kościelne Podlaskie
32 Małgorzata Pawlata Domaniewice Łódzkie
33 Zbigniew Piasecki Szczecin Zachodniopomorskie
34 Agnieszka Ptaszkiewicz Teresin Mazowieckie
35 Małgorzata Sitarz Zembrzyce Małopolskie
36 Karol Świerzbin Suwałki Podlaskie
37 Michał Toman Czerwionka-Leszczyny Śląskie
38 Monika Widocka Koszalin Zachodniopomorskie
39 Maja Winiarska-Czajkowska Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
40 Kinga Wiśniewska Ostróda Warmińsko-Mazurskie
41 Piotr Wójtowicz Ćmielów Świętokrzyskie
42 Tomasz Zygnarowski Wąbrzeźno Kujawsko-Pomorskie

Lista rezerwowa:

  imię nazwisko miejscowość województwo
1 Dobrosława Egner Katowice Śląskie
2 Urszula Gałązka Ostrówek Mazowieckie
3 Zofia Sieradzan Wola Boglewska Mazowieckie
4 Hubert Sobecki Warszawa Mazowieckie
5 Halina Sobolewska-Wildner Juchnowiec Podlaskie
6 Dominika Springer Opole Opolskie

Tutorzy i tutorki:

l.p imię nazwisko
1 Anna Borys-Karwacka
2 Aleksandra Chodasz
3 Jolanta  Czernicka-Siwecka 
4 Waja Jabłonowska
5 Ewa Kozdraj
6 Paweł Lisiewicz
7 Agnieszka  Olender
8 Kasia  Oleś
9 Szymon Osowski
10 Łukasz Słoniowski
11 Olek Suhak
12 Jolanta Woźnicka