23.05.2018 | Wiadomości

Wyniki rekrutacji do XIV edycji programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności

Komisja rekrutacyjna i Rada programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności wybrała 41 uczestników i uczestniczek XIV edycji, w tym 27 osób wywodzących się z programów PAFW i 14 spoza nich. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się z wynikami:

Lista uczestników XIV edycji:  

Ewa

Biały

Nowieczek

Marzena

Bień

Będkowice

Paweł

Bilski

Częstochowa

Karolina

Bloch

Wronki

Julita

Charytoniuk

Białystok

Anna

Daleszyńska

Wrocław

Maja

Dębowska

Bielsko-Biała

Mieczysław

Dzikowski

Kwidzyn

Michał

Gaczkowski

Sulejów

Anna

Graf

Miłkowice

Lidia

Grzegorek

Warka

Beata

Jakubiak

Wójtowo

Kamil

Jakubiak

Rybnik

Ewelina

Jurasz

Dębowiec

Ariel

Juszczak

Kamień Pomorski

Iwona

Karolewska

Świecie

Dawid

Kopaczewski

Iława

Katarzyna

Krzempek

Żory

Marek

Lichota

Zelków

Krzysztof

Łapiński

Straduny

Renata

Martyniak

Lipnica Wielka

Ewa

Matuszczak

Rosko

Aneta

Miszczyńska

Klucze

Aleksandra

Muzińska

Warszawa

Joanna

Orlik

Kraków

Łukasz

Ossowski

Rytel

Agnieszka

Pasierbińska-Bijak

Szczekociny

Iwona

Pełypyszyn

Tomaszów Lub

Krzysztof

Pitra

Siedleszczany 25

Andrzej

Romanowski

Magnuszew

Bartosz

Romowicz

Ustrzyki Dolne

Alicja

Rymszewicz

Węgorzewo

Zofia

Sieradzan

Jasieniec

Edyta

Skolmowska

Olsztyn

Małgorzata

Szeja

Łochów

Radosław

Szpot

Murowana Goślina

Katarzyna

Tymoszuk

Krzewica

Magdalena

Tywonczuk

Choroszcz

Dariusz

Woźniak

Świecie

Katarzyna

Żeglicka

Kraków

Urszula

Żłobińska

Główczyce

Lista rezerwowa:

Katarzyna

Partyka

Hrubieszów

Paulina

Pohl

Gdańsk

Kinga

Dębska

Kędzierzyn-Koźle

Przemysław

Furdak

Wrocław

Aleksandra

Zienkiewicz

Wrocław

 

Justyna

Teodorczyk

Legnica

Piotr

Bernaciak

Sułkowice

Osoby z listy rezerwowej będą przyjmowane w przypadku rezygnacji osoby/osób z listy podstawowej. W takie sytuacji będą brane pod uwagę: miejsce rankingowe na liście i usytuowanie geograficzne. 

Rada Programu zaakceptowała również listę 12 tutorów i tutorek XIV edycji:

  • Aleksandra Chodasz
  • Jolanta Czernicka-Siwecka
  • Ewa Kozdraj
  • Paweł Lisiewicz
  • Patrycja Medowska
  • Piotr Nita
  • Agnieszka Olender
  • Beata Pawłowicz
  • Łukasz Słoniowski
  • Krzysztof Smolnicki
  • Aleksander Suhak
  • Jolanta Woźnicka