Program Liderzy PAFW

Ten Program daje rzeczywistą siłę. Ta siła ma trzy źródła – pierwsze to uświadomienie sobie własnego potencjału, drugie – spotkanie z innymi ludźmi, którzy w podobny sposób zmieniają rzeczywistość, trzecie – długofalowe wsparcie Programu.

Katarzyna Czayka-Chełmińska, Fundacja Szkoła Liderów

Jak "działa" Program?

Szkolenia

Na czterech zjazdach szkoleniowych nauczysz się, jak jeszcze skuteczniej angażować ludzi wokół swoich celów i wzmacniać swój wpływ w środowisku, zarządzać zespołem i utrzymywać jego motywację, budować dialog tam, gdzie inni widzą tylko konflikt. Pomożemy Ci sformułować swoją wizję zmiany i stworzyć plan, który do niej doprowadzi. Weźmiesz udział w debatach, symulacjach, grach, spotkaniach z wyjątkowymi ludźmi.

Sytuacja epidemiczna w kraju jest zmienna i nasze działąnia dostosowujemy do bieżącej. Na ten moment nie wiemy czy spotkamy się na żywo czy online. Jeśli sytuacja epidemiczna w kraju pozwoli to sie spotkać to szkolenia odbywają się w ośrodku szkoleniowym pod Warszawą (organizujemy transport dla chętnych z Warszawy). Kalendarz szkoleń dostępny jest tutaj.

Indywidualna opieka tutora

Przez 12 miesięcy będziesz pracować z tutorem/ tutorką – osobą, która będzie Twoim opiekunem i doradcą. Tutor/ka co miesiąc przyjedzie do Ciebie na spotkanie. Pomoże Ci określić, czego najbardziej potrzebujesz jako lider. Opracujesz swój plan rozwoju, który zrealizujesz w trakcie trwania Programu. A tuż przed jego zakończeniem opracujecie wspólnie Indywidualną Ścieżkę Rozwoju, na kolejne 3 lata. To unikatowa i zupełnie wyjątkowa forma pracy nas swoim rozwojem. 

Wymiana doświadczeń i nowe kontakty

Poznasz ludzi podobnych do Ciebie. Usłyszysz ich inspirujące historie. Będziecie dyskutować, śmiać się i kłócić, wymieniać doświadczenia, długo rozmawiać. Może wpadniecie na pomysł, który stanie się początkiem wspaniałego przedsięwzięcia. Obecnie w sieci absolwenckiej jest 700 osób i z każdym rokiem ta liczba rośnie.

Oferta dla absolwentów

Po zakończonej edycji Programu i opracowaniu Indywidualnej Ścieżki Rozwoju, znajdziesz się w gronie absolwentów (Alumnów). Spotkasz się z liderami na zlotach, warsztatach, spotkaniach regionalnych, wizytach studyjnych w niezwykłych miejscach. Weźmiesz udział w konkursie dotacyjnym i razem z innymi alumnami zrealizujesz wspólną inicjatywę. Wszystkie informacje znajdują się tutaj.