Ambasadorzy o Programie Liderzy PAFW cz. 1

Przedstawiamy Ambasadorów Programu Liderzy PAFW. To są liderzy, którzy w pewnym momencie wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli zmieniać środowisko, w ktorym mieszkają. To za nim podążają ludzie i to oni wiedzą jak wprowadzać zmiany. Poznaj ich i zobacz, co dał im Program, czemu wzięli w nim udział i dlaczego warto się zgłosić. „Warto się zgłosić do programu bo: 
– daje on szanse na poznanie ludzi – liderów „którym zależy” 
– jest inspiracją do wielu działań
– jest niekończąca się przygodą rozwojową”


„Program dał głębokie, szerokie spojrzenie i wiedzę – teoretyczną, praktyczną – która udziela wyczerpującej odpowiedzi na pytanie: jak optymalnie kierować organizacją i ją rozwijać. Warto wziąć w nim udział bo to piękny Program, w którym wiedzę czerpie się od wszystkich uczestników edycji, a każdy z nich robi coś innego. Taka różnorodność to encyklopedia, z której można korzystać i w czasie rocznych szkoleń, i po nich. Program Liderzy PAFW jest dla wszystkich, którzy chcą kierować ludźmi, rozwijać swoje organizację. A nie chcą robić tego po omacku.”

„Dzięki programowi Liderzy na nowo odkryłam, jak wielką siłę ma zespół i fakt, że nie muszę ze wszystkim radzić sobie sama, bo wokół jest mnóstwo świetnych ludzi, którzy chcą i lubią działać. Nauczyłam się, jak pozytywnie angażować zespół i odkrywać potencjał swój i pozostałych członków. Program Liderzy to dla mnie synonim dobrej energii i zaangażowania”

Poznaj innych absolwentów Programui zobacz czy ktoś jest w Twojej okolicy! 

Zostań skuteczniejszym liderem i zgłoś się do Programu! 

Skip to content