6.03.2019 | Wiadomości

Ambasadorzy o Programie Liderzy PAFW cz. 1

Przedstawiamy Ambasadorów Programu Liderzy PAFW. To są liderzy, którzy w pewnym momencie wzięli sprawy w swoje ręce i zaczęli zmieniać środowisko, w ktorym mieszkają. To za nim podążają ludzie i to oni wiedzą jak wprowadzać zmiany. Poznaj ich i zobacz, co dał im Program, czemu wzięli w nim udział i dlaczego warto się zgłosić. "Warto się zgłosić do programu bo: 
- daje on szanse na poznanie ludzi - liderów "którym zależy" 
- jest inspiracją do wielu działań
- jest niekończąca się przygodą rozwojową"


Karolina Suska, absolwentka X edycji Programu Liderzy PAFW
„Program dał głębokie, szerokie spojrzenie i wiedzę – teoretyczną, praktyczną - która udziela wyczerpującej odpowiedzi na pytanie: jak optymalnie kierować organizacją i ją rozwijać. 
Warto wziąć w nim udział bo to piękny Program, w którym wiedzę czerpie się od wszystkich uczestników edycji, a każdy z nich robi coś innego. Taka różnorodność to encyklopedia, z której można korzystać i w czasie rocznych szkoleń, i po nich. Program Liderzy PAFW jest dla wszystkich, którzy chcą kierować ludźmi, rozwijać swoje organizację. A nie chcą robić tego po omacku.”


Zbigniew Piasecki, absolwent XIII edycji Programu Liderzy PAFF"Dzięki programowi Liderzy na nowo odkryłam, jak wielką siłę ma zespół i fakt, że nie muszę ze wszystkim radzić sobie sama, bo wokół jest mnóstwo świetnych ludzi, którzy chcą i lubią działać. Nauczyłam się, jak pozytywnie angażować zespół i odkrywać potencjał swój i pozostałych członków. Program Liderzy to dla mnie synonim dobrej energii i zaangażowania"


Anna Rutz, absolwentka VIII edycji Programu Liderzy PAFW

Poznaj innych absolwentów Programui zobacz czy ktoś jest w Twojej okolicy! 

Zostań skuteczniejszym liderem i zgłoś się do Programu!