2.04.2019 |

Wyniki I etapu rekrutacji do XV edycji

Otrzymaliśmy 300 zgłoszeń do XV edycji Programu. Wybraliśmy 113 osób na rozmowy rekrutacyjne:

 

imię

nazwisko

miejscowość

1

Krystyna

Adamenko

Sieniawa Żarska

2

Marcin

Agatowski

Bilcza

3

Łukasz

Bartosik

Toruń

4

Justyna

Baumann

Kuźnica Głogowska

5

Michał

Bieliński

Koszalin

6

Jakub

Biernacki

Opoczno

7

Olena

Bodnar

Biały Bór

8

Marta

Borodziuk

Słupsk

9

Mirosława

Borucka

Kaliska

10

Sylwia

Bruna

Gdańsk

11

Sylwia

Brzozowicz

Kęty

12

Agnieszka

Budzyńska

Świętochłowice

13

Andrzej

Cap

Kąkolewnica

14

Andrzej

Chmielewski

Straszyn

15

Barbara

Choinka

Wrocław

16

Dominik

Chylewski

Studzienice

17

Grażyna

Chyra

Białowieża

18

Anna

Cywińska

Łódź

19

Justyna

Czarnota-Misztal

Warszawa

20

Katarzyna

Czurak

Hajnówka

21

Agnieszka

Dalke

Lisewo

22

Agnieszka

Dąbrowska

Toruń

23

Sandra

Deka

Żywiec

24

Edyta

Dobosz - Maciuk

Trzeszczany

25

Marzena

Drzewucka

Dąbki

26

Agnieszka

Dudek

Myślenice

27

Marta

Dziura

Klucze

28

Bartosz

Gagucki

Warszawa

29

Paweł

Gogołek

Poznań

30

Natalia

Gołubowska

Wołów

31

Magdalena

Gościniak

Kraków

32

Kamila

Guzewicz

Ełk

33

Oksana

Hałatyn-Burda

Łódź

34

Tomasz

Hanaj

Podzamcze

35

Agnieszka

Hurnik

Kolejka

36

Kasper

Jakubowski

Zielonki

37

Alicja

Jamorska - Kurek

Piaseczna Górka

38

Anna

Jarząbek

Gdańsk

39

Julia

Kaffka

Tczew

40

Katarzyna

Kamińska

Stodólska

41

Małgorzata

Karolczak

Krobia

42

Jakub

Kasprzyk

Rudawka

43

Stanisław

Kierod

Ruciane-Nida

44

Rafał

Kobylski

Łasin

45

Wojciech

Kowalczyk

Legionowo

46

Monika

Kowalczyk-Kogut

Rżuchów

47

Krystyna

Krakowiak

Cisowo

48

Joanna

Krasowska

Wołów

49

Mateusz

Krobski

Zielona Góra

50

Piotr

Krzyżanowski

Wysin

51

Katarzyna

Kucia-Garncarczyk

Muszyna

52

Justyna

Kulikowska

Sejny

53

Rafał

Kwiatkowski

Piaseczno

54

Adam

Lasek

Katowice

55

Aneta

Legierska

Koniaków

56

Justyna

Lugowska-Rohde

Iława

57

Daria

Lukianova

Skwierzyna

58

Barbara

Łasińska

Konarzew

59

Magdalena

Łuczyn

Lublin

60

Anna

Maciuch

Pysznica

61

Natalia

Maćkiewicz

Perki

62

Małgorzata

Makowska

Suwałki

63

Karolina

Mazurczak

Niestachów

64

Joanna

Mazurkiewicz

Stary Wielisław

65

Vyacheslav

Melnyk

Warszawa

66

Katarzyna

Midura

Budzów

67

Monika

Mieleszko-Kuwałek

Kalinówka

68

Karolina

Miller

Suwałki

69

Aleksandra

Mosiołek

Gdańsk

70

Beata

Nadzieja-Szpila

Regulice

71

Jakub

Nowotarski

Wrocław

72

Grzegorz

Olszowik

Trzebinia

73

Dariusz

Opoka

Chorzów

74

Marcin

Pera

Września

75

Iwona

Pietrzak

Łódź

76

Angelika

Pietrzyńska

Krzyż Wlkp

77

Anna

Piotrkowicz

Olesin

78

Marcin

Piotrowski

Cieszanów

79

Wioletta

Piwowarska

Staszów

80

Justyna

Prajs

Jabłonowo Pomorskie

81

Arkadiusz

Pstrong

Nowe

82

Anna

Pukacz-Górnikowska

Pęgów

83

Urszula

Puzio-Szewc

Kolbuszowa

84

Patrycja

Rojek

Chorzów

85

Magdalena

Rożek

Zbąszyń

86

Anna

Rudnicka

Świdnica

87

Marta

Rusakiewicz

Lubniewice

88

Grzegorz

Rusiecki

Leszno

89

Anna

Sawicka-Borkowicz

Lipno

90

Anna

Schmidt-Fic

Poznań

91

Bożena

Skoczeń

Nowe Miasteczko

92

Ewelina

Smuczynska

Kaliska

93

Elżbieta

Sokołowska

Wisznice

94

Izabela

Sopalska-Rybak

Warszawa

95

Renata

Sowińska

Legionowo

96

Dominika

Szaciłło

Łubno

97

Piotr

Szafrański

Popielów

98

Izabela

Szymańska

Raciborowice Górne

99

Jan

Śpiewak

Warszawa

100

Anna

Świtoń

Toruń

101

Monika

Tichy

Szczecin

102

Jarosław

Tobiasz

Rybnik

103

Paweł

Warowny

Ryki

104

Agnieszka

Wilczyńska

Palędzie

105

Krzysztof

Wostal

Katowice

106

Joanna

Wowrzeczka

Cieszyn

107

Izabela

Wrona

Pawłów

108

Adam

Zaleski

Zakopane

109

Mariia

Zhyltsova

Bielsko-Biała

110

Kamila

Zimorska

Kęsowo

111

Sylwia

Żmijewska-Kwiręg

Konstancin-Jeziorna

112

Anna

Żórawska

Warszawa

113

Agnieszka

Żurek

Brzeznica

 

Rysunek: Tumisu/Pixabay