9.04.2020 | Polecamy, Wiadomości

Wyniki I etapu rekrutacji do XVI edycji Programu Liderzy PAFW

Otrzymaliśmy w tym roku 280 zgłoszeń do XVI edycji Programu.

Wybraliśmy 127 osób na rozmowy rekrutacyjne, poniżej lista osob zaproszonych na rozmowę. Serdecznie gratulujemy i do zobaczenia! 

l.p.

Imię Nazwisko  Miejscowość
1. Marcin Agatowski Bilcza
2. Agata Bagdach Piaseczno
3. Krzysztof Bajkowski Konstancin-Jeziorna
4. Karol Baranowski Kraków
5. Jacek Bastian Gdańsk
6. Michał Bieliński Koszalin
7. Marcin Brudło Grodzisk Wielkopolski
8. Sylwia Bruna Gdańsk
9. Andrzej Chmielewski Straszyn
10. BARBARA CHOINKA Wrocław
11. Natalia CHROMIŃSKA Poznań
12. Dariusz Cieślak Sędziejowice
13. Agnieszka Cieśluk Lublin
14. Paweł Czarny Wołów
15. Edyta Czernecka Poznań
16. Mikołaj Czerwiński Warszawa
17. Agata Dawidowicz Łódź
18. Małgorzata Donoch Busko-Zdrój
19. Ada Dorociak Przemyśl
20. Magdalena Dropek Kraków
21. Karolina Duchińska Głogów
22. Dobrosława Egner Katowice
23. Anna Elsner Poświętne
24. Bartłomiej Engelbrecht Łężyce
25. Natalia Figiel Żory
26. Dariusz Figura Bełżyce
27. Krzysztof Florys Kraków
28. Irena Fluder-Kudzia Cieszyn
29. Zbigniew Gach Słupsk
30. Edyta Gałan Włodawa
31. Wojciech Gawlik Gliwice
32. Agnieszka Gawron-Smater Kiełpin
33. Paweł Górny Bydgoszcz
34. Jolanta Gradowska Warszawa
35. Paweł Harlender Gliwice
36. Katarzyna Hasiak Radwan
37. Anna Herman Częstochowa
38. Anna Hetman Jastrzębie-Zdrój
39. Agnieszka Imiela-Sikora Wrocław
40. Małgorzata Jakubowska Grabowo Królewskie
41. Teresa Jankowska Brzeszcze
42. Karina Jaroszewicz Orla
43. MONIKA Jędrzejewska GRODZISK MAZOWIECKI
44. Monika Kaczmarzyk Sławków
45. Joanna Kalenik Cielęta
46. Ewa Kaliszuk Krzyżówki
47. Sylwia Karabanowska Brzegi Dolne
48. Justyna Kardasz Toruń
49. Jolanta Kęsicka Rakowo
50. Mateusz Kiełczyński Radom
51. Agnieszka Klimczuk Zamość
52. Agata Kobylińska Łódź
53. Maria Kondrad Stary Żmigród
54. Paweł Korzeń Głogów
55. Krzysztof Kozicki Piątnica
56. Dorota Kozłowska Łosice
57. Joanna Krasowska Wołów
58. Elżbieta Krawczyk Warszawa
59. Katarzyna Kucia-Garncarczyk Muszyna
60. Sylwia Kuczyńska-Horst Warszawa
61. Dorota Kurjata Prabuty
62. Artur Kustosz Kraków
63. Piotr Kwapisiewicz Kraków
64. Mariusz Lis Wilkanów
65. Joanna Lupas-Rutkowska Nienadowa
66. Barbara Łasińska Konarzew
67. Marcin Łowicki Toruń
68. Aleksandra Łuczyńska Kołomąt 14
69. Beniamin Łuczyński Warszawa / Chorzów
70. Agata Maciejewska Warszawa
71. Marek Mazurkiewicz Stary Wielisław
72. Paulina Milewska Łódź
73. Karolina Miżyńska Zgierz
74. Łukasz Molski Mielno
75. Joanna Morawska Wólka Kozodawska
76. Zbigniew Moskal Górka
77. Natalia Nowacka Myślenice
78. Beata Ociepa Świdwin
79. Martyna Owczarz Radecz
80. Piotr Pałczyński Wągrowiec
81. Dawid Pawlina Warszawa
82. Katarzyna Potoniec Białystok
83. Agnieszka Pytlik Czernica
84. Karol Rajewski Sarny
85. Patrycja Rojek Ruda Śląska
86. Anita Rucioch-Gołek Zbąszyń
87. Elżbieta Rutkowska Gdańsk
88. Magdalena Sajak-Szczerba Katowice
89. Barbara Sawicka Lublin
90. Janusz Skonieczny Łomianki Dolne
91. Marta Smejda Wolbórz
92. Grzegorz Stefaniak Warszawa
93. Joanna Stoklasek-Michalak Kłodzko
94. Grzegorz Suchanicz Kraków
95. Rafał Suchocki Warszawa
96. Małgorzata Sulewska Mączniki
97. KATARZYNA SYRYJCZYK-SŁOMSKA MIKOŁÓW
98. Dominika Szaciłło Łubno
99. Anna Szadkowska-Ciężka Lublin
100. Natalia Szczotka Gorzanów
101. Mariusz Szpitalny Warszawa
102. Aleksandra Szramka Gniew
103. Tomasz Szwałek Poznań
104. Szymon Szwed Lubasz
105. Konrad Tkaczyk Zawidów
106. Sabina Topij-Brylińska Radzyń Chełmiński
107. Mateusz Tymura Borki
108. Joanna Urbańska Sierpc
109. Przemysław Waczyński Choroszcz
110. Tomasz Walczak Drezdenko
111. Joanna Walczak Lubliniec
112. Mateusz Walczak Opatówek
113. Ewa Walkowska Pszczew
114. Martyna Wilk Wrocław
115. Szymon Witek Rzepiennik Strzyżewski
116. Dominika Witkowska Sitno
117. Maria Wojtacha Kraków
118. Dorota Wróbel-Górecka Legionowo
119. Dagmara Wróblewska Grabowo
120. Marta Zabłocka Warszawa
121. Błażej Zając Wrocław
122. Witold Zalewski Poznań
123. Łukasz Zaranek Cieśle
124. Małgorzata Ziółkowska Płońsk
125. AGNIESZKA ZIÓŁKOWSKA DĄBROWA
126. Ewa Zyśk-Gorczyńska Wrocław
127. Ewa Żukowicka Orla

Wszystkie rozmowy odbędą się online, na platformie Zoom. Szczególy przęślemy do Państwa na maila.