e-Absolwencki maj

Drogie, drodzy, w maju chcemy się razem z Wami przyjrzeć temu, co nowe: w przywództwie, w formach pracy, w sytuacji liderów. Czy praca hybrydowa to już nowa normalność? Czy przywództwo może pozostać takie, jakie było do tej pory? Czy liderzy na wschodzie Polski potrzebują innego wsparcia? Zapraszamy Was na czwartkowe, zoomowe spotkania Absolwentów i Absolwentek różnych naszych programów. W maju zapraszamy na: 

  • 06.05.2021 godz. 18:00 Absolwenckie rozmawianie – spotkanie absolwentów i absolwentek SL

Swobodne spotkanie i otwarta przestrzeń na rozmowę na tematy, które teraz Was najbardziej zajmują. Gospodarzem spotkania będzie Przemysław Radwan-Röhrenschef.

  • 13.05.2021 godz. 18:00 Nowa normalność? Organizacja pracy zespołów – wymiana doświadczeń liderskich

Jak Absolwenci i Absolwentki organizują prace swoich zespołów? Z jakich narzędzi korzystają? Jakimi dobrymi praktykami mogą się podzielić? Wybrane osoby podzielą się swoimi doświadczeniami podczas krótkich prezentacji, a potem rozpoczniemy dyskusję. Chcesz się podzielić swoim doświadczeniem- napisz na do Agaty na agata.gajda@szkola-liderow.pl

  • 20.05.2021 godz. 18:00 Nowe formy przywództwa – perspektywa praktyków i badacz

Czy możemy już mówić o nowym liderstwie? Jakie nowe formy i rozwiązania stosujecie? Może w Waszym otoczeniu pojawił się nowy typ przywództwa? Podzielimy się też najważniejszymi wnioskami z badania, które przeprowadzaliśmy z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”. Zaprasza zespół Programu Liderzy PAFW.

  • 27.05.2021 godz. 18:00 Wschód liderów

Jak wygląda sytuacja liderów i liderek w województwie podlaskim i świętokrzyskim na tle całego kraju? Z czym się mierzą, na jakie wyzwania odpowiadają, jakie mają zaplecze? Jak wpłynęła na to pandemia koronawirusa? Czekamy na Wasze głosy w dyskusji. Zaprezentujemy także założenia naszego nowego programu kształcenia liderów oraz trenerów przywództwa – „Wschód liderów”. Zaprasza zespół programu Wschód Liderów.

Spotykamy się zawsze na zoomie – link znajdziecie w newsletterze i na facebooku w grupie absolwenckiej.

Skip to content