Jak się zgłosić?

Rekrutacja do XVII edycji Programu Liderzy PAFW zakończyła się. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. 

Rekrutacja do kolejnej, XVIII edycji rozpocznie się w lutym 2022 r. Zachęcamy do rejestracji na stronie oraz śledzenia naszego Facebooka aby otrzymać informację o szczegółowych terminach.
A tutaj Co Cię czeka w Programie oraz przeczytać czym jest Program Liderzy PAFW i Czy ten program jest dla Ciebie. 

*Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju możliwe, że część zjazdów odbędzię się w formie online. W tej kwestii będziemy reagować adekwatnie do sytuacji, na bieżąco. Terminarz nie ulegnie zmianie, jedynie forma. Jeśli sytuacja pozwoli, zjazdy będą odbywać się w ośrodku pod Warszawą (w promieniu max 50 km.).

Rekrutacja 2021

Przebieg procesu rekrutacji


Kalendarz XVII edycji

Zobacz co dokładnie czeka Cię w Programie i sprawdź, czy będziesz mógł/ mogła uczestniczyć we wszystkich zjazdach szkoleniowych. Udział we wszystkich szkoleniach jest obowiązkowy i jest warunkiem wzięcia udziału w Programie.

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju możliwe, że część zjazdów odbędzię się w formie online. W tej kwestii będziemy reagować adekwatnie do sytuacji, na bieżąco. Terminarz nie ulegnie zmianie, jedynie forma. Jeśli sytuacja pozwoli, zjazdy będą odbywać się w ośrodku pod Warszawą (w promieniu max 50 km.).

Inauguracja

21 czerwca 2021 r.
I szkolenie 21-25 września 2021
II szkolenie 18-20 listopada 2021
III szkolenie 16-19 lutego 2022
IV szkolenie 12-14 maja 2022
Zlot i zakończenie edycji

18-19 czerwca 2022


Osoby, które zakwalifikują się do Programu będą zobowiązane do uczestnictwa we wszystkich szkoleniach, odbycia 12 spotkań z tutorem (terminy ustalane indywidualnie w trakcie trwania edycji) i udziału w wybranej wizycie studyjnej organizowanej przez absolwentów (2-3 dniowe wizyty w III, IV, V 2022 r.).

Kontakt

Szczegółowych informacji podczas rekrutacji udzielą:

Agnieszka Szelągowska, Agnieszka Wróblewska

tel.: 510 078 760 (pon- pt w godz. 9:30 - 16:30)
mail: liderzy@szkola-liderow.pl

Tutaj można zobaczyć jak wygląda procedura wyboru uczestników/czek do XVII edycji Programu.

Patronat

Patronat na rekrutacją objął portal ngo.pl