Jak się zgłosić?

Rekrutacja do XVII edycji Programu Liderzy PAFW zakończyła się. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Ogłoszenie wyników I etapu rekrutacji opublikujemy na stronie 25 marca 2021 r. Obecnie trwają rozmowy rekrutacyjne, wyniki rozmów czyli II etapu opublikujemy 30 kwietnia 2021 na stronie internetowej, wyślemy także mail do osób, które były w II etapie rekrutacji. 

Rekrutacja do kolejnej, XVIII edycji rozpocznie się w lutym 2022 r. Zachęcamy do rejestracji na stronie oraz śledzenia naszego Facebooka aby otrzymać informację o szczegółowych terminach.
A tutaj Co Cię czeka w Programie oraz przeczytać czym jest Program Liderzy PAFW i Czy ten program jest dla Ciebie. 

*Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju możliwe, że część zjazdów odbędzię się w formie online. W tej kwestii będziemy reagować adekwatnie do sytuacji, na bieżąco. Terminarz nie ulegnie zmianie, jedynie forma. Jeśli sytuacja pozwoli, zjazdy będą odbywać się w ośrodku pod Warszawą (w promieniu max 50 km.).

Rekrutacja 2021

Przebieg procesu rekrutacji


Kalendarz XVII edycji

Zobacz co dokładnie czeka Cię w Programie i sprawdź, czy będziesz mógł/ mogła uczestniczyć we wszystkich zjazdach szkoleniowych. Udział we wszystkich szkoleniach jest obowiązkowy i jest warunkiem wzięcia udziału w Programie.

Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju możliwe, że część zjazdów odbędzię się w formie online. W tej kwestii będziemy reagować adekwatnie do sytuacji, na bieżąco. Terminarz nie ulegnie zmianie, jedynie forma. Jeśli sytuacja pozwoli, zjazdy będą odbywać się w ośrodku pod Warszawą (w promieniu max 50 km.).

Inauguracja

21 czerwca 2021 r.
I szkolenie 21-25 września 2021
II szkolenie 18-20 listopada 2021
III szkolenie 16-19 lutego 2022
IV szkolenie 12-14 maja 2022
Zlot i zakończenie edycji

18-19 czerwca 2022


Osoby, które zakwalifikują się do Programu będą zobowiązane do uczestnictwa we wszystkich szkoleniach, odbycia 12 spotkań z tutorem (terminy ustalane indywidualnie w trakcie trwania edycji) i udziału w wybranej wizycie studyjnej organizowanej przez absolwentów (2-3 dniowe wizyty w III, IV, V 2022 r.).

Kontakt

Szczegółowych informacji podczas rekrutacji udzielą:

Agnieszka Szelągowska, Agnieszka Wróblewska

tel.: 510 078 760 (pon- pt w godz. 9:30 - 16:30)
mail: liderzy@szkola-liderow.pl

Tutaj można zobaczyć jak wygląda procedura wyboru uczestników/czek do XVII edycji Programu.

Patronat

Patronat na rekrutacją objął portal ngo.pl