Liderski Open Space 22-23.03.2024 r.

Zapraszamy Was serdecznie na Liderski Open Space, który odbędzie się w dniach 22-23.03.2024 r. 

Tematem przewodnim tegorocznego LOS-u będzie EDUKACJA. Wiemy, że dla wielu z Was jest to temat waży, dużo się o nim mówi w mediach m.in. w kontekście najnowszych wyników badań PISA, które pokazują, że wyniki dotyczące kompetencji w konkretnych naukach polskich uczniów i uczennic, ale także poziom ogólnego zadowolenia z życia i poczucie przynależności do własnej szkoły.

W trakcie spotkania chcemy z Wami i zaproszonymi ekspertkami i ekspertami porozmawiać o równowadze w edukacji: równowadze między szkołą wymagającą, nastawioną na jakość kształcenia oraz szkołą „życzliwą” biorącą pod uwagę dobrostan uczniów i uczennic, równowadze między perspektywą nauczycieli, dyrektorów, decydentów, rodziców i dzieci.

Poruszymy również wątek zaufania do szkoły jako instytucji publicznej w obecnym czasie a także o wzajemnym zaufaniu nauczycieli, rodziców i uczniów do siebie nawzajem. Chcemy też Was zaprosić do dyskusji o sprawczości, przede wszystkim o sprawczości w uczeniu się, o doświadczeniu sprawczości. A ponadto porozmawiamy o wszystkim co jest związane z edukacją a budzi Wasze nadzieje lub jest dla was wyzwaniem. 

Formularz do zapisu

Na wypełnione formularze czekamy do dnia 17.03.2024 r.

Skip to content