Liderski Open Space 24-25.03

Zapraszamy Was serdecznie na dwudniowe spotkanie absolwenckie, wypełnione wykładami, warsztatami i ważnymi rozmowami, czyli Liderski Open Space, który odbędzie się w dniach 24-25.03.2023 r. Miejsce: Hotel Cyprus Mazowiecka 121a, 05-825 Książenice

LOS w tym roku organizujemy wokół tematu stabilności finansowej organizacji, bo wiemy, że jest to coś co niejednokrotnie stanowi wyzwanie dla liderek, liderów i osób liderskich działających w ramach różnych organizacji. Kończące się projekty i granty są przyznawane na konkretny czas, często nie mają kontynuacji i nie wspierają funkcjonowania całej organizacji. 

Postaramy się pokazać Wam w jaki sposób myśleć o Waszej działalności i co zrobić, aby zyskać ekonomiczną niezależność. Opowiemy co jest działalnością ekonomiczną a co nią nie jest i jakie są możliwości wyboru finansowania działań dla różnych organizacji. I wreszcie – damy Wam narzędzia do planowania obszaru działalności ekonomicznej, pokażemy w jaki sposób budować relację z partnerami biznesowymi i powiemy od czego to wszystko zacząć.

Na LOSi-e gościć będziemy m.in.

  • Jolantę Woźnicką, która jest współzałożycielką i jedną z osób liderskich w stowarzyszeniu Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS, które uczy organizacje pozarządowe ekonomicznego spojrzenia na ich działalność 
  • Karolinę Cyran- Juraszek – dyrektorka, managerka, obecnie trenerka i konsultantka wielu organizacji zajmujących się rozwojem podmiotów ekonomii społecznej, m.in. w zespole Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Przyjedźcie, zdobądźcie nową wiedzę, spotkajcie i poznajcie się w większym gronie absolwenckim.
Link do formularza

Program

Skip to content