Nauczycielka języka angielskiego, wiceprezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach „NIEZAPOMINAJKA”

Aneta Miszczynska

Edukacja, Dzieci i młodzież

KLUCZE, Małopolskie, Edycja XIV

O sobie

Z wykształcenia i zamiłowania jestem nauczycielką języka angielskiego. Mam dużo szczęścia bo robię to co kocham. Energię do pracy dają mi moi uczniowie, którzy są dla mnie źródłem inspiracji i motywacji. Szukam sposobów na lepszą edukację oraz zaangażowanie w życie szkoły społeczności lokalnej. Otwieramy się na Europę i cały świat.
Jako nauczyciela ukształtował mnie program English Teaching PAFW, współpracuję też z różnymi organizacjami pozarządowymi. Dostrzegam ogromną szansę dla szkoły w programach Unii Europejskiej, koordynuję projekty międzynarodowe dla uczniów i nauczycieli.
Jestem współzałożycielką Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach NIEZAPOMINAJKA. Moim celem jest działanie w grupie, chcę nauczyć się dostrzegać i wykorzystywać potencjał ludzi. Wierzę, że siła tkwi w różnorodności i wychodzeniu poza granice.
Niektórzy w życiu lubią marzyć, ja marzenia zastępuję celami, które konsekwentnie realizuję. Lubię wyznaczać sobie nowe zadania i dużo od siebie wymagam. Moja mocna strona to konsekwencja w działaniu oraz dostrzeganie potencjalnych szans tam gdzie nie widzą ich inni. Otaczam się ludźmi z pozytywną energią, Cenię sobie kontakty z osobami chcącymi zmieniać otaczający nas świat.
Jestem mamą dwóch nastoletnich synów, moje „akumulatory” ładuje rodzina, podróże oraz kontakt z przyrodą.

Skip to content