Fundacja szkoła liderów

Anita Herudzińska

Kultura, Seniorzy, Turystyka i promocja regionu, Dzieci i młodzież, Historia i dziedzictwo kulturowe, Praca z osobami chorymi i z niepełnosprawnością, Ekologia i ochrona środowiska, Rozwój lokalny, Sport i promocja zdrowia, Szkolenie i doradztwo, Edukacja

Lądek, Wielkopolskie, Edycja XVII

O sobie

Działam w sektorze organizacji pozarządowych oraz w samorządzie lokalnym od 19 lat. Przygotowałam i zrealizowałam kilkadziesiąt projektów w zakresie kultury, sportu, turystyki i edukacji. Jestem organizatorką wielu szkoleń, warsztatów, imprez kulturalnych, rekreacyjnych, turystycznych dla mieszkańców obszarów wiejskich.
Współpracuję z wieloma organizacjami pozarządowymi z terenu całego województwa wielkopolskiego. Pełnię funkcję prezeski Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenia „Unia Nadwarciańska” w Słupcy, pracuję na stanowisku specjalistka ds. funduszy europejskich, asystent programu Działaj Lokalnie, moderator w programie Wielkopolska Odnowa Wsi. Przez 17 lat współorganizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie nad Wartą. Biblioholiczka i miłośniczka motyli, której w sercu gra nieustannie muzyka.

Skip to content