Ekspert w Biurze Komunikacji I Promocji w Ministerstwie Finansów Działacz społeczny

Artur Dzięcioł

Rozwój lokalny, Samorząd, Sport i promocja zdrowia, Edukacja, Kultura, Dzieci i młodzież

Tłuszcz, Mazowieckie, Edycja IX

O sobie

Jestem absolwentem 9 edycji Szkoły Liderów PAFW. Od 2010 roku działam aktywnie na rzecz rozwoju sportu i rekreacji ruchowej na terenie Gminy Tłuszcz i Gminy Klembów. Jestem organizatorem i inicjatorem wielu imprez sportowych skierowanych do dzieci młodzieży i osób dorosłych.

Założyłem z kolegą amatorską ligę piłki nożnej pod nazwą Liga Bobra, w której uczestniczą amatorzy gry w piłkę nożną. Liga aktualnie liczy ponad 500 osób grających, gdzie najmłodszy zawodnik ma 15 lat natomiast najstarszy prawie 60.

Od 2011 roku w małej miejscowości Krusze w Gminie Klembów organizuję ogólnopolski bieg pod nazwą Bieg Cichociemnych, który ma za zadanie uczcić i przypomnieć historię elitarnej jednostki wojskowej spadochroniarzy Cichociemnych. Co roku w biegu bierze udział ponad 200 osób.

Jestem również inicjatorem amatorskich turniejów siatkówki plażowej, w której udział biorą całe rodziny. Jest to idealna forma spędzania wakacji.

Od stycznia 2015 do stycznia 2020 roku pracowalem w Gminie Klembów, gdzie zajmowalem się promocją i organizacjami pozarządowymi. Pełniłem Mandat Radnego Rady Miejskiej w Tłuszczu.

Aktualnie jestem pracownikiem Ministerstwa Finansów w Biurze Komunikacji i Promocji

Skip to content