Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Kulturalna Przystań

Bartosz Niewiadomski

Rozwój lokalny, Kultura

Cegłów, Edycja IV

O sobie

Bartek od studenckich lat to człowiek bardzo aktywny. Przejawem tego jest wieloletnia praca na rzecz Fan Club Barca Polska – stowarzyszeniu skupiającym ponad 1000 fanów FC Barcelony w Polsce, którego jest prezesem. W organizacji Bartek zajmuje się wyjazdami zagranicznymi na mecze, przygotowywaniem eventów (zloty, spotkania, turnieje sportowe), a także czuwa nad PRem.

Jednak jego działalność to także rodzinna miejscowość – Cegłów. Wraz ze swoimi znajomymi w 2006 roku założył Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Kulturalna Przystań. Stowarzyszenie od momentu powstania zrealizowało już kilka dużych projektów dla młodzieży w ramach konkursów Dobre Pomysły 6 i Równać Szanse’. Ostatnio własnymi środkami wraz innymi liderami z Cegłowa zorganizował Tydzień inspiracji dla młodzieży z okolicznych miejscowości – w cyklu paneli tematycznych Bartek opowiadał o pasji i jej roli w życiu każdego z nas.

Warto też dodać, że na co dzień Bartek stara się jak najwięcej podróżować, szczególnie w ostatnim czasie, kiedy udało mu się odwiedzić takie kraje jak Oman czy Azerbejdżan. A podobno to dopiero początek… 🙂

Skip to content