Prezes Zarządu Podkarpackie Centrum Edukacji Prawnej. Koordynator projektów edukacyjnych Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców.

Dawid Szczepankiewicz

Rozwój lokalny, Szkolenie i doradztwo, Edukacja, Dzieci i młodzież, Ekonomia społeczna i przedsiębiorczosć, Praca z osobami chorymi i z niepełnosprawnością

Jasło, Podkarpackie, Edycja X

O sobie

Prezes Zarządu Podkarpackie Centrum Edukacji Prawnej. Koordynator projektów edukacyjnych Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców. Od 2010 r. związany z organizacjami pozarządowymi i wolontariatem. Pomysłodawca i twórca wielu projektów edukacyjnych mających na celu podnoszenie poziomu świadomości obywatelskiej i prawnej społeczeństwa, a także uczących dzieci i młodzież przedsiębiorczości osobistej i zawodowej. W swoim życiu zawodowym stale łączy zdobyte wykształcenie prawnicze, doświadczenie zawodowe i działalność społeczną. Szczęśliwy i zadowolony z życia mąż, który zamiast problemów widzi wyzwania. W wolnych chwilach podróżuje po całym świecie, poznaje nowe kultury i kuchnie. Motto życiowe: Chcieć to móc, chcieć to potrafić.

Skip to content