Dyrektorka szkoły, radna powiatowa, członek stowarzyszeń

Iwona Manys

86-120, Kujawsko-pomorskie, Edycja XVIII

O sobie

O sobie:
Jestem pedagogiem, radną powiatu oraz członkinią trzech stowarzyszeń działających na terenie mojej Gminy Pruszcz. Swoje umiejętności łączę w pracy z ludźmi angażując siebie i innych. Jestem zaangażowana w działania na rzecz pozytywnych zmian w edukacji.
Czytam powieści, które dotyczą Bliskiego Wschodu, szczególnie o autentycznych losach kobiet w krajach muzułmańskich oraz systemie współczesnego niewolnictwa.
Jestem osobą charyzmatyczną podejmującą trudne decyzje. Odpowiedzialność, szczerość, otwartość, pewność siebie, pokora i skromność, to kilka z moich cech.
Działałam z seniorami pomagając opanować podstawy obsługi komputera, załatwiania spraw obywatelskich przez internet oraz komunikację w sieci.
Organizowałam wiele imprez o charakterze kulturalnym, edukacyjnym, sportowym
i społecznych w swoim lokalnym środowisku.
Tworzę optymistyczne wizje, z którymi dzielę się i wspólnie realizuję. Skuteczna komunikacja, to cecha, która pozwala na realizację zamierzonych celów. Pracę zawodową łączę z obowiązkami radnej i działaczki w KGW.
Uważam, że nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze znajdę przynajmniej dwa, a nawet trzy.
Lubię swoją pracę zawodową, uśmiech i radość dzieci, z którymi spędzam czas, są dla mnie motywacją do poprawienia ich jakości i stylu życia. Przyjmuję zasadę: czyń dobro i nie patrz na zyski.

Skip to content