Fundacja szkoła liderów

Iwona Pełypyszyn

Seniorzy, Dzieci i młodzież, Rozwój lokalny, Kultura

Tomaszów Lubelski, Lubelskie, Edycja XIV

O sobie

W swojej pracy zawodowej zajmuję się m.in.: zarządzaniem placówką, aktywizacją i integracją mieszkańców gminy, organizacją życia kulturalnego i sportowego, promocją gminy, pozyskiwaniem środków zewnętrznych, pracą z osobami uzależnionymi (w ramach Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych), obsługą użytkownika biblioteki. Aktywnie działam w Stowarzyszeniu Aktywni w Kulturze, gdzie pełnię funkcję prezesa oraz w Stowarzyszeniu „W Dobrej Wierze” (działającemu na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin) jako sekretarz.

Kim jestem: Jestem humanistką zafascynowaną ludźmi, z wykształcenia pedagog z zamiłowania społecznik, zawodowo zarządzam instytucją kultury w gminie wiejskiej, społecznie działam w stowarzyszeniach. Zajmuję się animowaniem życia społecznego, wykorzystując różnorodne formy (m.in. imprezy integracyjne, warsztaty, wyjazdy, rajdy) Pracuję głównie z młodzieżą i seniorami. Ostatnio z młodzieżą opracowaliśmy 50 km szlak rowerowy, pierwszy na terenie gminy.
Uwielbiam: być w ruchu, poznawać nieznane, mieć w sobie ciekawość świata, żarty, chwile spędzone z rodziną, długie wędrówki i jazdę rowerem, poranną kawę, czytanie książek, beztroskę oraz ognisko i pieczone w nim ziemniaki.
Potrafię: pisać projekty, czytać ze zrozumieniem (choć nie zawsze), szukać informacji, współpracować, organizować imprezy, mieć pomysły i je realizować, mieć dystans do siebie, analizować, śmiać się, narzekać, wściekać się, zrobić z siebie idiotkę, być niekonsekwentną.
Chciałabym: być doceniana i bardziej poukładana, podróżować koleją transsyberyjską, nie przejmować się tym, co o mnie mówią, mieć czas dla bliskich, robić w życiu, to co lubię, a najbardziej nie utracić marzeń.
Nienawidzę: bać się, wojen, ludzkiej podłości i zazdrości, głupoty, swoich wad, bezczynności, disco polo i czytania romansów.

Skip to content