Animator i organizator życia sportowo-kulturalnego w Świeszynie i okolicach.

Jacek Marcinkowski

Rozwój lokalny, Samorząd, Kultura, Dzieci i młodzież

Świeszyno, Zachodniopomorskie, Edycja XI

O sobie

Swoje doświadczenie liderskie wykorzystuję na wielu płaszczyznach życia w mojej społeczności. Dzięki temu, że ukończyłem dziennikarstwo i komunikację społeczną na Politechnice Koszalińskiej mam bardzo dobry kontakt z ludźmi i potrafię z nimi współpracować. Interesuję się muzyką i sportem. Muzyką hobbystycznie – słucham – płyt i radia, a jeśli chodzi o radio – po upadku radiowej Trójki słucham Radia357 oraz Radia Nowy Świat, a moim guru muzycznym jest Marek Niedźwiecki. Sport – uprawiam również, amatorsko. Gram w drużynie siatkarskiej, piłkarskiej, dużo biegam, bo sport to zdrowie. Lubię również gry – krzyżówki, scrabble oraz gry telewizyjne – teleturnieje, w których lubię występować i mierzyć się z innymi w rywalizacji na wiedzę.
Od 4 lat dużo biegam. Zaczęło się od organizowania zawodów biegowych dla innych. Z czasem sam zacząłem biegać. Na imprezach organizowanych przez moje stowarzyszenie bywa ok. 150 osób. Ja z kolei jeżdżę na inne imprezy biegowe – uczestniczę, podpatruję jak to wygląda od kuchni u innych…
Zawodowo? Od X.2021 roku jestem zastępcą Burmistrza w Gminie Tychowo (województwo zachodniopomorskie, powiat białogardzki).

Skip to content