Fundacja szkoła liderów

Jerzy Woźniakiewicz

Szkolenie i doradztwo, Kultura, Przestrzeń miejska i urbanistyka

Kraków, Małopolskie, Edycja XVII

O sobie

Od 2011 r. dyrektor Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Wcześniej zajmował się PR w bibliotece i samorządzie. Ukończył studia z zakresu zarządzania w kulturze, a także bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego oraz politologii.

Jest wiceprzewodniczącym Zarządu Głównego oraz przewodniczącym Zarządu Okręgu Małopolskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, a także trenerem i ekspertem Stowarzyszenia LABIB.

W latach 2006-2014 był radnym Miasta Krakowa. Od lat związany jest z Nową Hutą. Przez prawie ćwierć wieku był radnym Dzielnicy XIV Czyżyny, w tym przez osiem lat przewodniczącym Zarządu tej Dzielnicy.

Pracował nad przyjętym w 2018 roku miejskim programem poprawy bezpieczeństwa „Bezpieczny Kraków” na lata 2018-2021. Był członkiem Rady Programowej, a później jako lider segmentu “RATUJ” programu zajmował się koordynacją projektów związanych m.in. z prewencją antyterrorystyczną, działaniami związanymi z ratownictwem, popularyzacją wiedzy w zakresie pierwszej pomocy, powszechnym dostępem do defibrylacji.

Obecnie oddaje się również działalności szkoleniowej. Prowadzi m.in. warsztaty dotyczące bezpieczeństwa antyterrorystycznego. Jest instruktorem pierwszej pomocy. Szkoli także m.in. w zakresie związanym z zarządzaniem instytucjami kultury z rzecznictwa dla bibliotek oraz współpracy z samorządem. Współpracuje z marką szkoleniową Dobrze w Kulturze.

Dziennikarz Magazynu Milmag specjalizujący się w tematyce broni strzeleckiej.

Więcej na: http://wozniakiewicz.pl/

Skip to content