Fundacja "Nic na siłę"

Katarzyna Grabska- Gliwka

Rozwój lokalny, Samorząd, Kultura, Seniorzy, Dzieci i młodzież

Czosnów, Mazowieckie, Edycja X

O sobie

Jako mieszkanka Dobrzynia, Mazowsza, Polski buduję potencjał społeczny w oparciu o kulturę, historię i tradycję regionu, inicjuję nowe działania, aktywnie włączam się w ciekawe inicjatywy mieszkańców, nadając im szerszy wymiar. Szczególnie działam w sferze senioralnej, czego przykładem są liczne przedsięwzięcia skierowanej do tej grupy oraz stworzenie Klubu Przyjaciół Czosnowa.

Jako działaczka społeczna aktywizuje różne grupy społeczne, kładąc szczególny nacisk na wymiar międzypokoleniowy. Organizuję spotkania, konferencje, konkursy, warsztaty i szkolenia, które mają duży wpływ na pobudzenie aktywności społecznej naszego regionu. Koordynowałam wiele projektów, w tym także międzynarodowe wymiany młodzieży polskiej, litewskiej, włoskiej i czeskiej.

Jestem wielbicielką literatury, podróży i tenisa ziemnego. A najpiękniejsze jest to, że udaje mi się pogodzić wszystkie te funkcje.

Nie boję się wyzwań. Życie na pełnych obrotach sprawia mi ogromna satysfakcję… może dlatego wciąż powtarzam: lubię, gdy się coś dzieje.

Skip to content