Fundacja szkoła liderów

Krystyna Pawlik

Sosnówka, Lubelskie, Edycja XVIII

O sobie

Jestem nauczycielką języka polskiego, pedagogiem szkolnym, terapeutą pedagogicznym, doradcą zawodowym. Pracuję z dziećmi i młodzieżą. Pełnię funkcję radnej mojej małej miejscowości na kresach województwa lubelskiego. Aktywnie działam w KGW w Wygnance. Lubię ludzi i podróże. Cenię szczerość, otwartość i życzliwość.

Jestem wesołą, uśmiechniętą czterdziestką. Singielką. Lubię ludzi. Moją pasją są podróże dalekie i bliskie. W wolnych chwilach, których za wiele nie mam, czytam książki. Od początku swojej kariery zawodowej pracuję z dziećmi i młodzieżą jako nauczyciel języka polskiego, pedagog szkolny, doradca zawodowy, terapeuta zajęciowy. Wszędzie mnie pełno. Od 4 lat pełnię funkcję radnej Gminy Sosnówka.
W 2018 r. założyłam Koło Gospodyń Wiejskich w Wygnance. Podejmuję różne działania, żeby zaktywizować swoją społeczność wiejską. Piszę i realizuję projekty, mające na celu przekonanie innych, że chcieć, to znaczy móc. Czasami wychodzi, czasami nie, ale jestem wytrwała. Moje mocne strony to otwartość, komunikatywność oraz optymistyczne podejście do świata.

Skip to content