Działaczka na rzecz równości, praw zwierząt, edukacji oraz aktywności sąsiedzkich. Zapalona rowerzystka, rysowniczka, fanka kotów i pewnego Mikro Zioma.

Marta Zabłocka

Kultura, Dzieci i młodzież, Dialog obywatelski, Przestrzeń miejska i urbanistyka, Prawa człowieka i dizałania antydyskryminacyjne, Ekologia i ochrona środowiska, Rozwój lokalny, Sport i promocja zdrowia, Edukacja

Warszawa, Mazowieckie, Edycja XVII

O sobie

Czuję, że nigdzie nie pasuję. Nie dlatego, że coś jest ze mną nie tak. Wszystko jest ze mną w porządku, tylko nie ma takich miejsc. Przecieram więc własne szlaki. Staram się szukać wspólnych celów. Główkuję nad pretekstami, aby można było coś zrobić razem / dla innycy. Chcę rozumieć, co jest ważne dla kogoś. Zawodowo, artystycznie i społecznie zajmuję się wieloma obszarami. Nie mam potrzeby wybierania tylko dwóch czy trzech, którym mogłabym się bez reszty poświęcić. Uważam, że na rzecz lepszej rzeczywistości można działać wszędzie. Jednocześnie aktywność prospołeczna to dla mnie w jakimś sensie samotnicza praca, wymagająca zadawania także sobie wielu pytań.

Skip to content