Urzędnik samorządowy, aktywny działacz NGO i PES, lokalny aktywista i społecznik, animator młodzieży i seniorów, trener wystąpień publicznych i debatowania.

Piotr Wójtowicz

Kultura, Seniorzy, Turystyka i promocja regionu, Dzieci i młodzież, Ekonomia społeczna i przedsiębiorczosć, Rozwój lokalny, Samorząd, Edukacja

Ćmielów, świętokrzyskie, Edycja XIII

O sobie

Z wykształcenia jestem politologiem oraz specjalistą ds. pozyskiwania i zarządzania funduszami UE.
Działam skutecznie m.in. w branży wdrażania środków zewnętrznych, ekonomii społecznej, koordynacji projektów, animowania i aktywizacji wspólnot lokalnych, edukacji przedszkolnej, wolontariatu i polityce młodzieżowej oraz senioralnej.
Realizuje się zawodowo – pracując w jednostce samorządu terytorialnego oraz społecznie – działając aktywnie w różnego rodzaju stowarzyszeniach i podmiotach ES. Pełnię funkcję Prezesa Fundacji Instytut Rozwoju Zasobów Ludzkich „speCtrum”.
Często pracuję też jako trener, min. wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej, debatowania.
Staram się zmieniać na lepsze otaczającą rzeczywistość, nie chcę być tylko jednym z malutkich trybików machiny życia.
Moimi wielkimi pasjami, które staram się realizować, są podróże oraz prowadzenie różnego rodzaju imprez i eventów charytatywnych.
Córka – Julia.
Interesują mnie: dziennikarstwo śledcze, historia II wojny światowej, polska muzyka rockowa i książki J.L. Wiśniewskiego.

Skip to content