Burmistrz Miasta Sławkowa

RAFAŁ ADAMCZYK

Rozwój lokalny, Samorząd, Edukacja, Kultura, Turystyka i promocja regionu, Dzieci i młodzież, Przestrzeń miejska i urbanistyka

Sławków, śląskie, Edycja XIII

O sobie

W swojej działalności zawodowej i społecznej najczęściej opieram się o metody zarządzania projektami. Dotychczas odpowiedzialny byłem za zarządzanie różnego typu projektami, o zróżnicowanej wielkości: od dużych, kilkuletnich projektów inwestycyjnych po miękkie działania, dla różnych grup odbiorców. Projekty te miałem okazję realizować w samorządzie, przedsiębiorstwach, organizacjach pozarządowych i uczelniach wyższych. To pozwoliło mi zdobyć wiedzę i umiejętności w ich realizacji, we wszystkich fazach, od planowania po ewaluację, ale także poznać filozofię działania podmiotów różnych sektorów. Z zamiłowania interesuję się również sprawami rozwoju lokalnego i regionalnego, zajmując się nimi także naukowo.
Jestem miłośnikiem turystyki kwalifikowanej, w tym szczególnie turystyki górskiej, biegów i marszy na orientację, turystyki rowerowej i kajakowej. Zajmuję się także fotografowaniem, szukając okazji do utrwalania ulotnych chwil i zjawisk.

Skip to content