Radny Rady Miasta Jeleniej Góry

Robert Obaz

Rozwój lokalny, Samorząd, Ekonomia społeczna i przedsiębiorczosć

Jelenia Góra, Dolnośląskie, Edycja XI

O sobie

Pochodzę z jednego z najpiękniejszych zakątków Polski, mojego miasta Jeleniej Góry. Swoja pracę zawodową zacząłem w 1991 roku i do dziś jestem związany z Orange Polska. Pracowałem na wielu stanowiskach, poczynając od montera, poprzez mistrza, handlowca kierownika salonu sprzedaży, kierownika wydziału, a dziś zajmuję się obsługą największych Klientów w firmie.
Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem telekomunikacji, a z zamiłowania społecznikiem, lubiącym taniec, dobrą kuchnię i uwielbiającym gotować. Poświęciłem dużo czasu na swój rozwój, przeszedłem kilkadziesiąt szkoleń z zakresu budowania relacji, zarządzania zespołem, zarządzania organizacjami społecznymi i jestem liderem – z tym trzeba się urodzić.
W życiu kieruję się zasadą „Człowiek to brzmi dumnie”, co daje mi gwarancję zauważenia problemów ludzkich oraz pochylenia się nad najmniejszymi sprawami. Znajduję uznanie wśród swoich przełożonych oraz współpracowników, jak również wśród mieszkańców Jeleniej Góry i okolic.
Jestem osobą komunikatywną i życzliwą, łatwo nawiązującą kontakty, która szybko zdobywa zaufanie współpracowników i społeczeństwa, a jednocześnie żądną sukcesu, dążącą do samorealizacji i osiągnięcia postawionych sobie celów. Nie boję się samodzielnego podejmowania decyzji i nie unikam ich konsekwencji, a moim atutem są zdolności interpersonalne, negocjacyjne, oraz odpowiedzialność i zdyscyplinowanie.
Poprzez swoją otwartość i konsekwencję w działaniu mieszkańcy postrzegają mnie jako lidera pozytywnych
zmian. Działania podejmowane dla zmian swojej dzielnicy stały się wzorem do naśladowania. Zbudowanie silnego zespołu ludzi pozwoliło nam osiągać cele jakie sobie postawiliśmy.
Zmieniam też Jelenią Górę, projekty uchwał jakie składam są innowacyjne i służą dobru społecznemu.

Skip to content