radna gminy Radzymin

Teresa Jóśk

Kultura, Dzieci i młodzież, Ekonomia społeczna i przedsiębiorczosć, Praca z osobami chorymi i z niepełnosprawnością, Rozwój lokalny, Samorząd, Sport i promocja zdrowia

Słupno, Mazowieckie, Edycja V

O sobie

Działam na rzecz rozwoju oraz aktywizacji i integracji środowiska lokalnego, na rzecz dzieci, młodzieży, na rzecz osób niepełnosprawnych i tych najbardziej potrzebujących – zagrożonych wykluczeniem społecznym. Pracuję głównie na terenie gminy Radzymin, powiatu wołomińskiego, ale udzielam się również w sprawach dotyczących woj. mazowieckiego. Działanie społeczne sprawia mi przyjemność, zwłaszcza, że doskonale znam potrzeby mieszkańców mojej okolicy i próbuję je zaspokajać. Ciągle poszerzam zakres swoich przedsięwzięć i staram się nabywać nowe umiejętności. Chętnie dzielę się pozyskaną wiedzą z osobami, z którymi współpracuję. Praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję, podobnie jak efekty naszych wspólnych działań. Potrafimy zorganizować współpracę między mieszkańcami różnych miejscowości, wykazujemy się umiejętnością wspólnego, pokoleniowego działania (od maluszka do staruszka). W 2007 roku byłam inicjatorką powstania STOWARZYSZENIA ROZWOJU WSI SŁUPNO, byłam członkiem komitetu założycielskiego, członkiem zarządu – od 2011 prezeską. Od 2007 roku Stowarzyszenie realizuje projekty, które są odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności. Jestem ich autorką i koordynatorką.
Inne organizacje/instytucje, w których działam:
KOŁO EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW, którego byłam inicjatorką (pierwsze koło powołane i czynnie działające na terenach wiejskich w Gminie Radzymin liczącej 26 sołectw) – jestem członkinią wspierającą działania tej organizacji i współpracuję z zarządem.
Od 2006 roku jestem Radną Gminy Radzymin.
Od 2.04.2012 – jestem vice przewodniczącą Rady Miejskiej w Gminie Radzymin.
Działam w KLUBIE RADNYCH MIASTO I WIEŚ RAZEM – jako członek.
KÓŁKO ROLNICZE W SŁUPNIE – członek.
PARTNERSTWO ORGANIZACJI DZIAŁAJĄCYCH W POWIECIE WOŁOMIŃSKIM – członek.
LGD – PARTNERSTWO STOWARZYSZEŃ ZNAD ZALEWU ZEGRZYŃSKIEGO – członek.
Od listopada 2014 roku pełnię funkcję radnej Gminy Radzymin – trzecią kadencję . Pracuję w Komisji Zdrowia i Opieki Społecznej w Komisji Rewizyjnej i Budżetowej . Zawodowo jestem właścicielką firmy szkoleniowej przeprowadzam warsztaty i szkolenia dotyczące promocji zdrowia , zdrowego odżywiania , rękodzieła artystycznego dla różnych grup wiekowych .

Skip to content