Zastępca Wójta Gminy Płużnica

Tomasz Zygnarowski

Wąbrzeźno, Kujawsko-pomorskie, Edycja XIII

O sobie

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem ochrony środowiska. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe o kierunku zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy oraz wiele kursów i warsztatów.
Od kilkunastu lat moja praca zawodowa opiera się na kierowaniu zespołem. Najpierw w Urzędzie Miejskim w Wąbrzeźnie byłem odpowiedzialny m.in. za organizację pracy grup liczących do 200 osób. Później jako kierownik Referatu Gospodarki Przestrzennej i Inwestycji, a obecnie Zastępcą Wójta Gminy Płużnica kieruję kilkunastoosobowym zespołem pracowników.
Swoją liderską działalność w życiu prywatnym sformalizowałem w 2016 roku kiedy zainicjowałem powstanie stowarzyszenia miastoaktywni.pl. Działające na terenie Miasta Wąbrzeźno stowarzyszenie skupiło grupę kilkudziesięciu członków i sympatyków. Zorganizowane przez stowarzyszenie imprezy sportowe i rekreacyjne udowodniły zapotrzebowanie na tego rodzaju rozrywkę, a pozytywna ocena zrealizowanych przedsięwzięć powoduje ciągle rosnące zainteresowanie jego działalnością.

Skip to content